Pomoc drogowa z OC sprawcy – komu przysługuje?

Pomoc drogowa z OC sprawcy – bezpłatna laweta

 

Komu przysługuje bezpłatne holowania pojazdu po wypadku?

Jeżeli twój pojazd po kolizji nie nadaje się do dalszej jazdy, przysługuje Ci jedno bezpłatne holowanie lawetą uszkodzonego pojazdu do warsztatu lub do miejsca zamieszkania.

Możliwe jest bezgotówkowe rozliczenie się z pomocą drogową za wykonaną usługę. Pomoc drogowa – laweta, sama rozliczy się z ubezpieczycielem, wszystko zostanie pokryte z Policy OC sprawcy.

Jednak w przypadku gdy poszkodowany nie chce korzystać z usług takiej firmy lub na lokalnym rynku żadna z firm nie rozlicza się w ten sposób to poszkodowany ma obowiązek dążenia do zmniejszenia skutków szkody. Więc jeśli istnieją możliwości skorzystania z usług tańszego przedsiębiorcy działającego na rynku lokalnym, to poszkodowany powinien go wybrać. Oznacza to także, że poszkodowany ma obowiązek uzyskania informacji jak kształtują się ceny za usługi lawety, czy pomocy drogowej. Możliwa jest także negocjacja cen proponowanych przez pomoc drogową.

Na rynku istnieje wiele firm zajmujących się pomocą drogową. Wychodząc naprzeciw nieuczciwej konkurencji oraz wygodzie naszych klientów proponujemy korzystanie z usług naszej firmy, gdzie macie Państwo pewność, że nie zostaniecie obciążeni żadnymi kosztami. To my wystąpimy do ubezpieczyciela o zwrot kosztów udzielonej pomocy drogowej.  Wszystkie proponowane przez nas usługi rozliczane są bezgotówkowo.

By | 2017-08-07T15:24:13+00:00 Czerwiec 7th, 2017|Uncategorized|0 Comments

Leave A Comment