Odszkodowania Bielsko Katowice Rybnik – Nasi zadowoleni klienci

Odszkodowanie, zadośćuczynienie, renta, zwrot kosztów leczenia, zwrot kosztów pochówku, bezpłatny samochód zastępczy to najczęściej oferowane przez nas rzeczy dla naszych klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu naszych klientów, proponujemy kompleksowe likwidowanie powstałej szkody, którą rozliczymy z polisy OC sprawcy. Od teraz nasi klienci nie muszą się już niczym martwić i szukać każdej usługi w innej firmie, zrobimy to za nich. Współpracujemy z najlepszymi klinikami medycznymi w Polsce, największymi wypożyczalniami samochodów oraz z lokalną pomocą drogową.

Odszkodowania Bielsko-Biała to oddział firmy DRB, który otworzyliśmy dla Państwa w 2014 roku.

Zapraszamy wszystkich klientów ze Śląska aby nas odwiedzili. Podczas spotkania można zasięgnąć bezpłatną poradę prawną w zakresie odszkodowań. Odszkodowania to termin bardzo rozległy dlatego proponujemy Państwu każdy przypadek weryfikować i zasięgać porad specjalistów.

Nasi lokalni zadowoleni klienci dla których uzyskaliśmy odszkodowanie najczęściej trafiali do nas z miast takich jak: Bielsko, Katowice, Rybnik, Żywiec oraz Andrychów.

Poniżej przedstawiamy Państwu opinię naszych zadowolonych klientów:

„Dziękuje wszystkim pracownikom firmy, którzy przyczynili się do wysokości uzyskanego dla mnie odszkodowania. Po wypadku samochodowym ciężko było mi się pozbierać. Pieniądze na leczenie bardzo pomogły mi wrócić do normalności. „   Pani Martyna

” Polecam firmę DRB za to że solidnie wykonuje swoją pracę. Agenci jak i pracownicy centrali to ludzie pracujący z pasją.”   Pani Katarzyna

” Kilka lat temu uległem poważnemu wypadkowi w rolnictwie. Myślałem, że pieniądze przysługują mi tylko z polisy, którą miałem wykupioną. Jednak gdy trafiłem na firmę DRB Centrum Odszkodowań uświadomili mnie, że mogę starać się także o stosowne odszkodowanie z polisy OC właściciela gospodarstwa rolnego. Polecam usługi firmy DRB.”   Pan Józef

Zachęcamy Państwa do śledzenia aktualnych wiadomości, które będziemy udostępniać. Znajdziecie tam ciekawe informacje związane z tym, po co tak naprawdę potrzebna jest nam polisa OC. W jakich sytuacjach chroni poszkodowanych, o co oraz kiedy mogą się starać się o świadczenia wypłacane z polisy OC sprawcy.

By | 2017-08-07T15:20:46+00:00 Czerwiec 8th, 2017|Uncategorized|0 Comments

Leave A Comment